Důležitá zpráva, týkající se exkurze na Slovensko!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vážení účastnící exkurze č. 21031 do Vysokých Tater,

s ohledem na aktuální nařízení Vlády Slovenské republiky (viz “ VYHLÁŠKA Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia ku karanténnym povinnostiam osôb po vstupe na územie Slovenskej republiky“)  Vás upozorňujeme na povinnost vyplnění elektronického příjezdového formuláře při vstupu na území SR, a to před vjezdem na Slovensko. Tento formulář je k dispozici na adrese  http://korona.gov.sk/ehranica

Toto lze učinit pouze elektronicky a formulář musí vyplnit každý sám. Nelze ho vyplňovat hromadně a ani ho nemůže za účastníky vyplňovat žádná CK ani CA nebo pořadatel exkurze. Pro vyplnění potřebujete nejzákladnější osobní údaje (jméno, příjmení, rodné číslo, e-mailovou adresu, telefon). Po vyplnění osobních údajů musíte vybrat z voleb „jsem očkován a mohu přeložit doklad / nejsem očkován“. Volba „nejsem očkován“ vygeneruje oznámení, že po příjezdu na Slovensko musíte do povinné karantény, volba „jsem očkován“  vygeneruje oznámení, že do ní nemusíte, ale musíte mít  s sebou doklad o očkování anebo musíte mít Digitální COVID pas EU (např. v aktivní aplikaci TEČKA v mobilu, která zobrazuje kovid pas v evropském formátu). Na mail a do telefonu (formou SMS)  Vám přijde oznámení o zaregistrování, v mailu je navíc  příslušný kód registrace, doporučujeme proto mail si vytisknout a vzít s sebou.  

Současně upozorňujeme, že pro vstup na území Slovenské republiky je POVINNÉ očkování dvěma dávkami vakcínou proti Covidu 19. V opačném případě je nutnost dodržet 5 denní karanténu!!! – informace platná ke dni 17.8.2021.

Každý z účastníků je povinen respektovat předpisy a pravidla Slovenské republiky a odpovídá si za případné následky jejich nedodržení. Bližší podrobnosti naleznete na webu https://covid.gov.cz/situace/dovolena-2021/slovensko. Ve vlastním zájmu se s nimi, prosím, seznamte!

Autor: MVS ADMIN