PROGRAM 2022 ZVEŘEJNĚN!

Vážení členové a příznivci,

je nám potěšením oznámit, že nový Program 2022 je ode dneška dostupný. A to jak v papírové podobě obvyklé brožurky, tak v elektronické podobě na webu.

V elektronické verzi budeme ještě dnes vychytávat případné chybičky nebo chybějící informace, neboť elektronický přepis probíhal narychlo, abyste měli program co nejdříve k dispozici. Takže se za nějaké případné drobnosti v elektronické verzi omlouváme, řídící je tištěný program. Během dne se na webu ještě objeví aktualizované všeobecné informace, avšak na základních parametrech – čísla účtů pro cenu exkurze i ubytování, systému přihlašování, telefonních a e-mailových kontaktech, etc., se nic nemění.

Vzhledem k epidemiologické situaci velmi uvítáme, když se budete hlásit elektronicky a exkurze i ubytování platit bezhotovostně, převodem do banky.

Těšíme se na to, že Vás program zaujme a že se na exkurze budete hlásit. Věříme také, že kovidová situace se bude postupně zlepšovat a exkurze pojedou, pokud se Vás dost přihlásí. Pokud se přihlásit chcete, neodkládejte to, abychom postupem doby viděli které exkurze se jak zaplňují a mohli včas rozhodnout o tom, která se bude konat.

Přejeme Vám hezký předvánoční a adventní čas s Programem 2022!

Autor: MVS ADMIN