Program pro rok 2019 je k dispozici od čtvrtku 29.11.2018

Rádi bychom informovali všechny naše členy a zájemce o exkurze, že nový Program pro rok 2019, obsahující informace o přednáškách, vycházkách i exkurzích, od je k dispozici od čtvrtku 29.11.2018. Od tohoto dne bude k dispozici i na těchto webových stránkách.

Webové stránky jsou nové, budeme ještě chvilku vychytávat dětské nemoci a stránky jako takové dále ladit, proto se Vám omlouváme za případné počáteční problémy či nějaké chvilkové nelogičnosti, a prosíme o trpělivost. 

Je možné se na exkurze hlásit i elektronicky, v omezené kapacitě. To proto, abyste nemuseli osobně do MVS docházet, např, z pracovních důvodů. Pro elektronické přihlašování je vyhrazeno maximálně 30% kapacity každé exkurze, většina míst je tedy vyhrazena osobnímu přihlášení. Plně elektronicky je možné hradit cenu exkurze i případné ubytování, informace naleznete v sekci Program/Obecně o přednáškách a vycházkách, kde nově naleznete všeobecné podmínky účasti a veškeré informace.

Přihlašovat se na exkurze i vycházky bude možné od čtvrtku 29.11.2018. Dovolujeme si připomenout, že spolu s přihláškou je třeba uhradit i patřičnou zálohu.

 

Post Author: MVS ADMIN